UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO
17 MAJA 2026r.
1. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na remonty parafialne, serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary, które złożycie – Bóg zapłać.
2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny, które odprawiamy codziennie o godz. 17.30.
3. Liturgiczne obchody tygodnia:
– w czwartek – 21.05 – wspomnienie św. Jana Nepomucena, kapłana i męczennika.
4. W piątek – 22.05 – przypada 31. rocznica pobytu papieża Jana Pawła II na terenie naszej diecezji, w Skoczowie, Bielsku-Białej i Żywcu.
5. W ubiegłą niedzielę dzieci z klas trzecich przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej. Rodzicom tych dzieci serdecznie dziękujemy za złożony dar ołtarza – Bóg zapłać. Natomiast w środę przeżyliśmy pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przez swoją pracę i posługę przyczynili się do godnego i pobożnego przeżycia przez nas tego nabożeństwa – Bóg zapłać.
6. W najbliższą sobotę – 23.05 – odbędzie się majowy objazd chorych i starszych naszych parafian z posługą sakra-mentalną. Prosimy zgłaszać ich w zakrystii; początek tradycyjnie o godz. 8.30.
7. W przyszłą niedzielę – 24.05 – będziemy gościć w naszym kościele wolontariuszkę z Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego – „Młodzi Światu” z Krakowa, która podzieli się z nami świadectwem pracy na rzecz misji. Po mszach świętych będą zbierane dobrowolne ofiary na wyjazd misyjny wolontariuszki na Madagaskar. Waszej życzliwości i hojności polecamy tę ważną sprawę.





