Ogłoszenia Parafialne

3. NIEDZIELA WIELKANOCNA
14 KWIETNIA 2024r.

 

  1. Dziś przypada 3. niedziela wielkanocna, którą przeżywamy jako Niedzielę biblijną.

 

  1. W piątek – 19.04 – trzeci piątek miesiąca kwietnia, oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu. Zapraszamy na mszę świętą i nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, na godz. 18.00.

 

  1. W przyszłą niedzielę, trzecią niedzielę miesiąca składka przeznaczona będzie na remonty. Już teraz serdecznie dziękuję za ofiary, które złożycie – Bóg zapłać.

Jeszcze przed świętami wielkanocnymi rozpoczęliśmy remont organistówki i domu katechetycznego. Póki co został wymieniony dach na domku gospodarczym przy organistówce. Obecnie trwają prace remontowe przy elewacji zewnętrznej  organistówki i salek katechetycznych.

Wątpliwości niektórych może budzić fakt, że nie skończono jeszcze prac przy kościele, a podjęliśmy nowe wyzwanie związane z innymi budynkami. Jednak należy pamiętać, że organistówka to również własność parafii i o nią też trzeba zadbać. Nie możemy dopuścić do tego, żeby się “rozsypała” i trzeba zadbać, by miała należyty wygląd.
Jak wiadomo świadczy on o gospodarzu, czyli o parafii.

 

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Pod chórem mamy tradycyjnie: Gościa Niedzielnego, Niedzielę i Zbójecką Panią.