Ogłoszenia Parafialne

4. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
10 MARCA 2024r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: droga krzyżowa w piątki o 16.30 dla dzieci, po mszy św. wieczornej dla młodzieży i dorosłych oraz w niedzielę o 15.30 i Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 16.00.
2. Ruszyły zapisy na XII Pieszą Diecezjalną Pielgrzymkę z Bielska-Białej do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i Jana Pawła II w Krakowie – Łagiewnikach. Dodatkowe informacje są na afiszu wywieszonym w gablotce przed kościołem.
3. W odpowiedzi na zaproszenie Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski nasza Diecezja, jak również nasza parafia, włączy się w specjalną Nowennę w intencji Ojczyzny. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w tej modlitwie, która będzie się odbywać w dniach od 16 do 24 marca po każdej Mszy Świętej.
4. W środę – 13.03 – w parafii św. Macieja w Andrychowie o godzinie 18.00 będzie sprawowana Eucharystia przed uroczystością koronacji obrazu NMP Królowej Różańca Świętego Pani Andrychowskiej koronami papieskimi w Ro-ku Jubileuszu 2025. Cała nasza parafia jest zaproszona do udziału w tej Mszy Świętej.
5. W niedzielę – 17.03 – rozpoczynamy tegoroczne Parafialne Rekolekcje Wielkopostne. Poprowadzi je ks. dr hab. Robert Samsel – dyrektor ekonomiczny kurii bielsko-żywieckiej. Program rekolekcji wywieszony jest w gablocie przed kościołem i jest umieszczony w Zbójeckiej Pani. Bardzo gorąco prosimy o zapoznanie się z nim i takie poukładanie swoich obowiązków, aby wziąć w nich czynny udział; rodziców prosimy o dopilnowanie swoich dzieci, aby uczestniczyły w przeznaczonych dla nich nabożeństwach.
6. Również w niedzielę – trzecią niedzielę miesiąca, składka będzie przeznaczona na cele remontowe. Już dzisiaj serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary, które złożycie – Bóg zapłać!
7. Na ołtarzu bocznym i przy chrzcielnicy wystawione są skarbonki, do których można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.