Ogłoszenia Parafialne

3. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
3 MARCA 2024r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: droga krzyżowa w piątki o 16.30 dla dzieci, po mszy św. wieczornej dla młodzieży i dorosłych oraz w niedzielę o 15.30 i Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 16.00.
2. Liturgiczne obchody tygodnia:
– w poniedziałek – 04.03 – Święto św. Kazimierza, królewicza
3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Na mszy św. wieczornej i nabożeństwie do św. Jana Pawła II będziemy modlić się o nowe, liczne i święte powołania do kapłaństwa i życia zakonnego, zwłaszcza z naszej parafii.
4. W piątek – 08.03 – w parafii św. Stanisława w Andrychowie o godz. 19.00 odbędzie się Droga Krzyżowa sypana piaskiem. Wszystkiemu będzie towarzyszyć muzyka oparta na tradycyjnych, polskich melodiach wielkopostnych. Szczegóły wydarzenia na plakacie w gablotce.
5. W przyszłą niedzielę – 10.03 – po mszy świętej o godz. 9.00, w kościele odbędzie się katecheza dla dorosłych na temat kolejnego Przykazania Kościelnego. Wszystkich serdecznie zapraszamy na to spotkanie, a zwłaszcza rodziców uczniów przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i do sakramentu bierzmowania.