Ogłoszenia Parafialne

2. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
25 LUTEGO 2024r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: w piątki o godz. 16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci, po mszy św. Wieczornej dla młodzieży i dorosłych; w niedzielę o 15.30 Droga Krzyżowa i o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

2. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca marca. W piątek czcimy Najświętsze Serce Jezusowe. Spowiedź święta codziennie pół godziny przed każdą mszą świętą, w piątek dodatkowo od godz. 15.00. W sobotę oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Na mszę świętą i nabożeństwo różańcowe o godz. 7.00 zapraszamy wszystkich członków Róż Różańcowych. Różaniec poprowadzą i msza święta odprawiana będzie za członków Róży Matki Bożej Inwałdzkiej.

3. W przyszłą niedzielę – 3.03 – na mszę świętą o godz. 11.00 zapraszamy wszystkie dzieci, z racji pierwszej niedzieli miesiąca. Obowiązkowo na tę mszę świętą przychodzą dzieci przygotowujące się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej; otrzymają one wtedy swoje Książeczki Komunijne do nabożeństw.

4. Składamy serdeczne podziękowanie – Bóg zapłać – za ofiary, które złożyliście na remonty.