Ogłoszenia Parafialne

1. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
18 LUTEGO 2024r.

1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na remonty parafialne. Już teraz serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary, które złożycie – Bóg zapłać.

2. W środę rozpoczęliśmy okres Wielkiego Postu. Wszystkich serdecznie zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: w piątki o godz. 16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci, po mszy świętej wieczornej dla młodzieży i dorosłych; w niedziele o godz. 15.30 Droga Krzyżowa, o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

3. Liturgiczne obchody tygodnia:- w czwartek – 22.02 – święto Katedry św. Piotra, apostoła.

4. W ubiegłą niedzielę przeżywaliśmy nabożeństwo czterdziestogodzinne przed Wielkim Postem. Wszystkim osobom i grupom zaangażowanym w przygotowanie i prowadzenie poszczególnych adoracji Najświętszego Sakramentu serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać.