Ogłoszenia Parafialne

2. NIEDZIELA ZWYKŁA
14 STYCZNIA 2024r.

 
1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne, dzisiaj na godz. 16.30.
2. Liturgiczne obchody tygodnia:
– w środę – 17.01 – wspomnienie św. Antoniego, opata,
– w piątek – 19.01 – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.
3. W piątek – 19.01 – z racji trzeciego piątku miesiąca oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu. Na mszę świętą ku czci Bożego Miłosierdzia z kazaniem i na nabożeństwo wszystkich serdecznie zapraszamy; początek o godz. 17.00.
4. W przyszłą niedzielę – 21.01 – trzecią niedzielę miesiąca stycznia składka będzie przeznaczona na cele remonto-we. Już dzisiaj serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary, które złożycie – Bóg zapłać.
5. Prosimy, aby z poszczególnych tras kolędowych, ktoś przyjechał po księdza na plebanię. Początek kolędy o godz. 9.00.