Ogłoszenia Parafialne

4. NIEDZIELA ADWENTU
24 GRUDNIA 2023r.

 
1. Przypominamy, że dzisiaj nie ma mszy świętej o godz.17.00. Wszystkich zapraszamy na Pasterkę, na godz. 24.00.
2. W poniedziałek – 25.12 – Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze święte w porządku niedzielnym: o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00. Zapraszamy na uroczyste nieszpory świąteczne na godz. 16.30.
3. We wtorek – 26.12 – święto świętego Szczepana, pierwszego męczennika. Msze święte o godz. 7.00, 9.00 i 11.00. Na mszy świętej o godz. 11.00 poświęcenie owsa.
W tym dniu nie będzie mszy świętej wieczornej.
4. W środę – 27.12 – święto świętego Jana, apostoła i ewangelisty,
w czwartek – 28.12 – święto świętych Młodzianków, męczenników.
5. W przyszłą niedzielę – 31.12 – święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Jest to również ostatni dzień starego roku, już dziś zapraszamy na uroczyste nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne, początek o godz. 16.30.
6. Już dzisiaj bardzo serdecznie dziękuję ekipie, która jak co roku przygotowywała wystrój bożonarodzeniowy w naszym kościele. Dziękuję paniom: Zofii Rokowskiej, Marii Miarka i Alicji Bizoń; panom: Karolowi Bizoniowi, Zbigniewowi Łysoniowi, Mateuszowi Sordylowi i Jarosławowi Gracy. Panom Józefowi Pytlowi i Łukaszowi Dziedzicowi za zorganizowanie i przywiezienie choinek do kościoła. Wszystkim wielkie i serdeczne podziękowanie – Bóg zapłać.
7. Młodzież i dzieci składają serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy byli na przygotowanym przez nich przedstawieniu. Szczególne podziękowanie kierują do tych, którzy złożyli przy tej okazji ofiarę, uzbierano 4 tys. 300 zł. i 20 euro. Pieniądze te będą przeznaczone na dofinansowanie kolonii letniej organizowanej przez parafię; wielkie – Bóg zapłać.
8. Składamy serdeczne podziękowanie – Bóg zapłać – za ofiary, które złożyliście na remont kościoła.
9. W środę – 27.12 – rozpoczynamy tegoroczną wizytę duszpasterską, tzw. Kolędę. Prosimy, aby z poszczególnych tras kolędowych, ktoś przyjechał po księdza na plebanię. Początek kolędy codziennie o godz. 9.00.