Ogłoszenia Parafialne

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA
KRÓLA WSZECHŚWIATA
26 LISTOPADA 2023r.

 

1. Zapraszamy na nieszpory świąteczne, dzisiaj na godz. 16.30.
2. Liturgiczne obchody tygodnia:
– w czwartek – 30.11 – święto św. Andrzeja, apostoła.
3. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy piątek i sobotę miesiąca grudnia. W piątek czcimy Najświętsze Serce Jezusowe, zapraszamy na mszę świętą i nabożeństwo do Serca Jezusowego na godz. 17.00. Spowiedź święta codziennie pół godziny przed mszą świętą i dodatkowo w piątek od godz. 16.00. W sobotę oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Na mszę świętą i nabożeństwo różańcowe zapraszamy wszystkich członków róż różańcowych. Nabożeństwo poprowadzi i msza święta będzie sprawowana w intencji członków Róż św. Anny i św. Rity.
4. W przyszłą niedzielę – 3.12 – rozpoczynamy okres adwentu i nowy rok liturgiczny. Młodzież pod chórem będzie rozprowadzać świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Potrzebującym tzw. świece Caritas. Zebrane
przy tej okazji ofiary będą przeznaczone na pomoc ludziom mniej zamożnym z naszej parafii. Na mszy świętej o godz. 11.00 poświęcimy wigilijne opłatki na stół wigilijny, które pan organista Jakub będzie rozprowadzał pod chórem. Pamiętajmy, że ofiary składane przy tej okazji są wyrazem naszej wdzięczności panu organiście za jego całoroczną sumienną pracę.
5. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela grudnia. Dzieci zapraszamy na msze świętą dla nich, na godz. 11.00. Zachęcamy do udziału w rozwiązaniu zagadki o świętych, którą można znaleźć w dzisiejszym numerze Zbójeckiej Pani.
6. Składamy serdeczne podziękowania za wszystkie ofiary, które złożyliście w ubiegłą niedzielę na remont kościoła – Bóg zapłać.