Ogłoszenia Parafialne

31. NIEDZIELA ZWYKŁA
5 LISTOPADA 2023r.

 
1. Od piątku – 3.11 – msze święte wieczorne odprawiamy o godz. 17.00. Zapraszamy na różaniec za zmarłych z wypominków jednorazowych, dzisiaj na godz. 16.30. Codziennie przed każdą mszą świętą modlimy się za zmarłych wypominanych w wypominkach jednorazowych. Nowe wypominki roczne będziemy odczytywać od pierwszej niedzieli adwentu.
Można jeszcze składać wypominki za zmarłych w kancelarii.

2. Liturgiczne obchody tygodnia:
– w czwartek – 9.11 – święto Rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej,
– w piątek – 10.11 – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła,
– w sobotę – 11.11 – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa.
W tym dniu obchodzimy rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Wszystkich serdecznie zapraszamy na mszę świętą w intencji Ojczyzny na godz. 17.00. Zapraszamy poczty sztandarowe naszej szkoły, strażaków, górników i harcerzy.

3. Wszystkim, którzy wspomogli młodzież oazową, nabywając znicze, serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać. Ofiary te będą przeznaczone na wakacyjny wyjazd dzieci i młodzieży organizowany przez parafię.