Ogłoszenia Parafialne

27. NIEDZIELA ZWYKŁA
8 PAŹDZIERNIKA 2023r.

 
1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które odprawiamy codziennie o godz. 17.30.
2. Liturgiczne obchody tygodnia:
– w piątek – 13.10 – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana. W tym dniu odbędzie się ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie, na które serdecznie zapraszamy. Prosimy, aby osoby odpowiedzialne podjęły swoje po-sługi w czasie mszy świętej i procesji. Dzieci zapraszamy do sypania kwiatków.
3. We wtorek – 10.10 – w parafii św. Stanisława w Andrychowie o godz. 17.00 zostaną wprowadzone relikwie błogosławionej rodziny Ulmów, które peregrynują po naszej diecezji. Szczegółowy plan tego wydarzenia znajduje się w gablocie.
4. W niedzielę – 15.10 – odbędzie się kwesta na rzecz Dzieła Nowego Tysiąclecia, w ramach obchodów Dnia Papieskiego. Młodzież po mszach świętych będzie zbierać do puszek dobrowolne datki przeznaczone na stypendia dla uzdolnionej, niezamożnej młodzieży.
5. Również w przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na remont kościoła. Już teraz dziękujemy za wszystkie ofiary, które złożycie – Bóg zapłać!
6. Za tydzień w niedzielę – 15.10 – po mszy świętej o godz. 9.00 w kościele odbędzie się katecheza dla dorosłych. W tym roku będą omówione przykazania kościelne. Wszystkich serdecznie zapraszamy na to spotkanie, a zwłaszcza rodziców uczniów przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i do sakramentu bierzmowania.