Ogłoszenia Parafialne

26. NIEDZIELA ZWYKŁA
1 PAŹDZIERNIKA 2023r.

1. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, dzisiaj o godz. 17.30, zapraszamy bardzo serdecznie wszystkie dzieci. Niech udział w tych nabożeństwach będzie wyrazem naszej miłości do Matki Najświętszej. Będziemy je odprawiać codziennie o godz. 17.30.
2. Liturgiczne obchody tygodnia:
– w poniedziałek – 2.10 – wspomnienie świętych Aniołów Stróżów,
– w środę – 4.10 – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu,
– w czwartek – 5.10 – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy,
– w sobotę – 7.10 – wspomnienie NMP Różańcowej.
3. W tym tygodniu przypadają pierwszy: czwartek, piątek i sobota miesiąca października. W czwartek na mszy świętej i nabożeństwie do św. Jana Pawła II będziemy modlić się o nowe i liczne powołania do kapłaństwa i życia zakonnego; początek o godz. 18.00. W piątek oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Jezusowemu; spowiedź święta co-dziennie pół godziny przed każdą mszą świętą i w piątek dodatkowo od godz. 16.30. W sobotę czcimy Niepokalane Serce NMP; na mszę świętą i nabożeństwo różańcowe zapraszamy wszystkich członków Róż Różańcowych. Nabożeństwo poprowadzi i msza święta będzie odprawiona w intencji członków Róży św. Ojca Pio; początek o godz. 7.00.