Ogłoszenia Parafialne

25. NIEDZIELA ZWYKŁA
24 WRZEŚNIA 2023r.

1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne, dzisiaj na godz. 17:30.
2. Liturgiczne obchody tygodnia:
– w środę – 27.09 – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana
– w czwartek – 28.09 – wspomnienie św. Wacława, męczennika
– w piątek – 29.09 – święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
– w sobotę – 30.09 – wspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła
3. W sobotę – 30.09 – comiesięczny objazd chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną. Prosimy zgłaszać ich w zakrystii u Pana Kościelnego. Początek o godz. 8:30.
4. W niedzielę – 01.10 – rozpoczynamy miesiąc październik, który w polskiej tradycji jest poświęcony Matce Najświętszej. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które będziemy odprawiać codziennie o godz. 17:30. Dzieci ze szkoły podstawowej będą otrzymywać specjalne obrazki. Dla wy-trwałych przewidziana jest nagroda.
5. Również w przyszłą niedzielę – 01.10 – zapraszamy wszystkie dzieci na specjalną dla nich mszę św. na godz. 11:00. Tradycyjnie będziemy rozwiązywać zagadkę o świętych, którą można znaleźć w dzisiejszej Zbójeckiej Pani.
6. Składamy serdeczne podziękowania za wszystkie ofiary, które złożyliście w ubiegłą niedzielę na remont kościoła – Bóg zapłać.