Ogłoszenia Parafialne

24. NIEDZIELA ZWYKŁA
17 WRZEŚNIA 2023r.

1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na remont kościoła. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary, które złożycie – Bóg zapłać!
2. Liturgiczne obchody tygodnia:
– w poniedziałek – 18.09 – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika i patrona Polski
– w środę – 20.09 – wspomnienie świętych męczenników
– w czwartek – 21.09 – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty
– w sobotę – 23.09 – wspomnienie św. o. Pio, kapłana
3. W ubiegłym tygodniu przeżywaliśmy odpust parafialny i kolejne nabożeństwo fatimskie. Składamy wielkie podziękowanie wszystkim, którzy podczas tych uroczystości podjęli różnego rodzaju posługi – Bóg zapłać!
4. W niedzielę – 24.09 – po mszy świętej o godz. 9.00, w kościele odbędzie się organizacyjne spotkanie z rodzicami uczniów klas trzecich, którzy przygotowują się do I Komunii Świętej. Obecność przynajmniej jednego z rodziców jest konieczna.