Ogłoszenia Parafialne

12. NIEDZIELA ZWYKŁA
25 CZERWCA 2023r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Serca Pana Jezusa, codziennie po mszy świętej wieczornej a w niedzielę o godz. 17.30.
2. Liturgiczne obchody tygodnia:
– w środę – 28.06 – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika, doktora Kościoła,
– w czwartek – 29.06 – uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.
3. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca lipca, oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Matki Najświętszej. Na mszę świętą i nabożeństwo zapraszamy wszystkich członków róż różańcowych. Różaniec poprowadzi i msza święta będzie odprawiona w intencji członków Róży świętego Jana Kantego.
4. W piątek zakończył się rok szkolny i katechetyczny, dzieci i młodzież rozpoczęli wakacje. Dziękujemy nauczycielom, wychowawcom i katechetom za całoroczny trud włożony w wychowanie i kształtowanie naszych dzieci i młodzieży. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy radosnego, słonecznego i bezpiecznego wakacyjnego odpoczynku. Pamiętajmy o jednym – od Pana Boga nie ma wakacji.
5. W okresie wakacyjnym, czyli od 1 lipca do 31 sierpnia, msze święte w tygodniu będą odprawiane w poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek i sobotę o godz. 7.00; w środę o godz. 18.00 i w pierwszy czwartek i piątek miesiąca dodatkowo o godz. 18.00; w niedzielę nie będzie mszy świętej o godz. 18.00. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek i czwartek po mszy świętej porannej i w środę po mszy świętej wieczornej.
6. Składamy serdeczne podziękowania za wszystkie ofiary, które złożyliście w ubiegłą niedzielę na remont kościoła – Bóg zapłać.