Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
5. NIEDZIELA WIELKANOCNA
7 MAJA 2023r.

 
1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy codziennie o godz. 17.30. Niech udział w tych nabożeństwach będzie wyrazem naszej pobożności i miłości do Matki Najświętszej.
2. Liturgiczne obchody tygodnia:
– w poniedziałek – 8.05 – uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
3. W sobotę – 13.05 – rozpoczynamy tegoroczne nabożeństwa fatimskie. Tradycyjnie zaczynamy od godz. 18.00 odśpiewaniem Godzinek do Matki Bożej, potem różaniec, następnie msza święta z kazaniem i procesja eucharystyczna wokół kościoła. W tym roku nabożeństwa będzie prowadził nasz rodak ks. Sebastian Fajfer. Wszystkich serdecznie zapraszamy i prosimy, aby osoby odpowiedzialne podjęły swoje posługi podczas nabożeństwa i procesji.
4. W przyszłą niedzielę – 14.05 – dzieci z klas IV szkoły podstawowej będą przeżywać rocznicę Pierwszej Komunii Świętej. Prosimy, aby osoby nie zainteresowane tą uroczystością w tym dniu przyszły na msze świętą o innej porze. Spowiedź święta dla dzieci i rodziców w czwartek – 11.05 – o godz. 16.30.