Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
NIEDZIELA WIELKANOCNA
9 KWIETNIA 2023r.

 
1. Zapraszamy na nieszpory świąteczne dzisiaj na godz. 17.30.
2. Od jutra przez osiem dni będziemy przeżywać oktawę wielkanocną. Przypominamy, że jutro nie ma mszy świętej wieczornej. A w piątek – 14.04 – z racji oktawy nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
3. Najbliższa niedziela – 16.04 – to niedziela Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, na godz. 15.00. Bezpośrednio po nabożeństwie młodzież i dzieci z oazy parafialnej zaprezentują przygotowaną przez siebie z pomocą ks. Wikarego, inscenizację opowiadającą o życiu świętej siostry Faustyny, pt. „Faustyna”. Po przedstawieniu młodzież zbierze dobrowolne datki, które będą przeznaczone na rekolekcyjny wyjazd młodych aktorów. Polecamy tę sprawę waszej życzliwości i ofiarności.
4. Składamy serdeczne podziękowanie, wielkie Bóg zapłać wszystkim, którzy swoją posługą i pracą przyczynili się do godnego przeżycia przez nas tegorocznego Triuum Paschalnego. Dziękuję księdzu Tobiaszowi, Panu Kościelnemu, Organiście; Paniom i Panom za przygotowanie Ciemnicy i Bożego Grobu; służbie liturgicznej i osobom, które włą-czyły się w liturgię słowa, scholi parafialnej; strażakom, całej asyście procesyjnej: wszystkim, którzy nieśli feretrony, poduszki, baldachim, sztandary; parafianinowi za „chlebki” na Wielki Czwartek. Dziękujemy za ofiary złożone do skarbonek na kwiaty do Bożego Grobu.