Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
3. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
12 MARCA 2023r.

 
1. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne. Dzisiaj o godz. 15.30 Droga Krzyżowa, o godz.16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. W piątki o godz. 16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci i po mszy wieczornej dla młodzieży i dorosłych.

2. W piątek – 17.03 – trzeci piątek miesiąca marca, oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu. Zapraszamy na mszę świętą z kazaniem i nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, początek o godz. 17.00.

3.W przyszłą niedzielę – trzecią niedzielę miesiąca, składka będzie przeznaczona na remont kościoła. Już teraz serdecznie dziękujemy za ofiary, które złożycie – Bóg zapłać.

4.Ruszyły już zapisy na 11 Pieszą Pielgrzymkę Diecezji Bielsko-Żywieckiej do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i Jana Pawła II w Krakowie Łagiewnikach. Pielgrzymka odbędzie się w dniach od 30 kwietnia do 3 maja br. Dodatkowe informacje na afiszu wywieszonym w gablocie przed kościołem.

5. Już teraz informujemy, że w piątą niedzielę Wielkiego Postu tj. 26 marca rozpoczniemy w parafii rekolekcje wielkopostne. Bardzo serdecznie prosimy, aby to ważne w życiu religijnym każdego katolika wydarzenie uwzględnić w swoich planach i zamiarach, by móc w nich uczestniczyć. Dokładny plan rekolekcji zostanie podany w przyszłą niedzielę.

6. Na ołtarzu bocznym i przy chrzcielnicy wystawione są skarbonki, do których można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Pod chórem tradycyjnie mamy: Niedzielę, Gościa Niedzielnego i Zbójecką Panią, a w niej świadectwo przemiany życia jednego z naszych parafian – polecamy.