Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
4 NIEDZIELA ZWYKŁA
29 STYCZNIA 2023r.

 

1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne, dzisiaj na godz. 16.30

2. Liturgiczne obchody tygodnia:
– we wtorek – 31.01 – wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana,
– w czwartek – 2.02 – święto Ofiarowania Pańskiego, tzw. Matki Bożej Gromnicznej.
W tym dniu msze święte o godz. 7.00, 16.00 i 18.00, na każdej mszy poświęcenie Gromnic. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego, składka w tym dniu przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne,
– w piątek – 3.02 – wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika.

3. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca lutego. W piątek odda-jemy cześć Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Spowiedź święta codziennie pół godziny przed mszą świętą, dodatko-wo w piątek od godz. 15.30.
W sobotę czcimy Niepokalane Serce NMP. Na mszę świętą z kazaniem i nabożeństwo różańcowe zapraszamy wszyst-kich członków róż różańcowych. Modlitwę poprowadzi i msza święta będzie sprawowana w intencji członków Róży Matki Bożej Inwałdzkiej; początek o godz. 7.00.

4. W minioną sobotę zakończyliśmy tegoroczną wizytę duszpasterską tzw. kolędę. Cieszy nas to, że praktycznie wszy-scy, którzy przed epidemią przyjmowali księdza po kolędzie, w tym roku przyjęli nas w swoich domach. Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność, wspólną modlitwę, rozmowy, okazywaną nam gościnność i życzliwość oraz za wszelkie złożone przy tej okazji ofiary.