Ogłoszenia Parafialne

2 NIEDZIELA ADWENTU

4 GRUDNIA 2022r.

 

  1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne, dzisiaj na godz. 16.30. Przypominamy, że codziennie o godz. 7.00 doprawiamy msze święte roratnie, na które wszystkich serdecznie zapraszamy.

 

  1. Liturgiczne obchody tygodnia:

– we wtorek – 6.12 – wspomnienie św. Mikołaja, biskupa

– w środę – 7.12 – wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła

– w czwartek – 8.12 – uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.

W tym dniu w „Godzinie Łaski dla całego świata”, zapraszamy na mszę świętą i nabożeństwo różańcowe; będziemy za przyczyną Matki Najświętszej wypraszać potrzebne łaski dla całego świata. Początek o godz. 12.00.

 

  1. We wtorek – 6.12 – po mszy świętej wieczornej, ok.17.30, ks. Damian Wąsek poprowadzi katechezę dla dorosłych. Wszystkich serdecznie zapraszamy; obowiązkowo na to spotkanie przychodzą rodzice dzieci pierwszokomunijnych i kandydatów do bierzmowania.

 

  1. W przyszłą Niedzielę – 11.12 – schola parafialna zaprasza na nabożeństwo Akatyst ku czci Najświętszej Maryi Panny. Początek o godz. 16.15.

 

  1. Przypominamy, że pod chórem młodzież rozprowadza świece Caritas na stół wigilijny, a Pan Organista opłatki wigilijne.

 

  1. Przypominamy również, że w środę – 7.12 – w Domu Kultury w Inwałdzie odbędzie się Dzień Seniora, na który w imieniu organizatorów wszystkich seniorów naszej parafii serdecznie zapraszamy. Początek o godz. 10.00.

 

  1. Informujemy, że tym razem również nie będzie jednodniowej spowiedzi przedświątecznej w naszej parafii ani w żadnej innej w dekanacie. Dlatego już teraz prosimy, aby nie odkładać spowiedzi na ostatnią chwilę, bo może zabraknąć czasu. Jak wiecie, staramy się być w konfesjonale codziennie pół godziny przed mszą świętą, więc można korzystać z tego
    już teraz.

 

  1. W ubiegłą niedzielę na Hospicjum w Andrychowie złożyliście kwotę w wysokości: 5 tys. 873 zł i 74 gr. Za wasze zrozumienie sprawy, życzliwość serca i ofiarność serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać. Uczynione dobro zawsze powraca.