KOLONIA NAD MORZEM

 

 

 

 

 

 

 

Miejscowość: CHŁAPOWO

Termin: 24 CZERWCA DO 6 LIPCA 2023 R. (13 DNI)

KOSZT: 1 800 ZŁ*

*CENA MOŻE ULEC OBNIŻENIU

Wyjazd jest dla dzieci od 3 klasy SP do 6 klasy SP.

Ilość miejsc ograniczona (40 osób).

CENA ZAWIERA:

  • Przejazd bezpiecznym autokarem;
  • Nocleg z pełnym wyżywieniem (śniadanie, obiad, kolacja);
  • Fachową opiekę;
  • Wycieczki: Hel, Gdynia, Gdańsk, Władysławowo, Latarnia Rozewie;
  • Rejs statkiem na trasie: Gdynia – Hel albo Gdańsk – Hel;
  • Dodatkowe ubezpieczenie;

 

DROGI RODZICU!

WYJAZD JEST ZGŁASZANY DO KURATORIUM, TYM SAMYM MUSZĄ BYĆ SPEŁNIONE WYMOGI DLA BEZPIECZEŃSTWA UCZESTNIKÓW.

Przy zgłoszeniu uczestnictwa, należy wpłacić zaliczkę 500 zł. Zapisy u ks. Tobiasza do końca tego roku.

                Chłapowo nad morzem to niegdyś nadmorska osada rybacka na Pobrzeżu Kaszubskim, dzisiaj prężnie rozwija się w niej turystyka, wchodzi w skład gminy Władysławowo. Chłapowo położone jest na urwistym wybrzeżu klifowym, a nadmorska część Chłapowa stanowi fragment Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Chłapowo to znakomite miejsce dla wczasowiczów szukających ciszy i kontaktu z przyrodą. Bliskość Jastrzębiej Góry, Władysławowa, Trójmiasta i Helu, czyni z Chłapowa idealną bazę wypadową dla odwiedzania Pobrzeża wschodniego Bałtyku. Chłapowo to również piękna, klifowa plaża. Wytyczone są tu dwa piaszczyste kąpieliska, za kąpieliskiem plaża zmienia swój charakter, pojawiają się na niej spore kamyki. Na plaży możemy dostrzec również łódki rybackie miejscowych, po dziś dzień łowiących rybaków. Klif, poprzez panujące w tej okolicy dobre warunki do startów, to także miejsce, które wybrali sobie paralotniarze. W wakacje można obserwować ich loty nieomalże codziennie.

PLAŻA

CENTRUM

OŚRODEK ( TU BĘDZIEMY SPAĆ I NIE TYLKO … 😉 )

 

  

Ośrodek kolonijny Jaśmin


W ośrodku jest: 50 miejsc noclegowych w pokojach 2,3,4,5,6 osobowych. Wszystkie pokoje posiadają ładne czyste łazienki
z pełnym węzłem sanitarnym oraz TV. Ogrodzony, oświetlony i pięknie zakrzewiona posesja. Olbrzymie boisko do piłki nożnej. Boisko do piłki siatkowej i koszykówki. Sala na dyskoteki wraz z aparaturą nagłaśniającą, telewizorem oraz DVD. Altanka do grilla wraz z paleniskiem. Sala gier: „piłkarzyki”, stół do ping-ponga. Huśtawka oraz bujany fotel na posesji ośrodka. Miejsce do wspólnych gier czy zabaw (obszar trawiasty). Morze ok. 500 m od ośrodka.