Ogłoszenia Parafialne

30 NIEDZIELA ZWYKŁA

23 PAŹDZIERNIKA 2022r.

 
1. Jak to było zapowiadane na zakończenie mszy świętej dzieci i młodzież zaprezentują przedstawienie o Janie Pawle II. Zachęcamy do pozostania w kościele i obejrzenia tej inscenizacji. Złożone przy tej okazji ofiary będą przeznaczone na dofinansowanie wakacyjnej kolonii
nad morzem dla dzieci z naszej parafii. Zapisy chętnych na ten wyjazd rozpoczną się w listopadzie.

2. Również od dzisiaj w kancelarii, po mszach świętych, przyjmujemy wypominki jednorazowe i roczne za naszych bliskich zmarłych, a młodzież oazowa pod chórem rozprowadza znicze.

3. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, codziennie o godz. 17.30.

4. Liturgiczne obchody tygodnia:
– w piątek – 28.10 – święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Jest to dzień imienin biskupa seniora Tade-usza Rakoczego, pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

5. W sobotę – 29.10 – comiesięczny objazd starszych i chorych naszych parafian z posługą sakramentalną. Prosimy zgłaszać ich u Pana Kościelnego w zakrystii. Początek tradycyjnie o godz. 8.30.

6. W niedzielę – 30.10 – na zakończenie tygodnia misyjnego, po mszach świętych przed kościołem nauczyciele i uczniowie naszej szkoły, będą zbierać datki przeznaczone na działalność misyjną Kościoła. Naszymi ofiarami pragniemy wesprzeć w sposób szczególny znanego nam wszystkim ks. Krzysztofa Dybała, który pracuje w Tanzanii. Waszej życzliwości i hojności polecamy tę sprawę.