Ogłoszenia Parafialne

28 NIEDZIELA ZWYKŁA

9 PAŹDZIERNIKA 2022r.

 
1. Jak było zapowiadane, po każdej mszy świętej młodzież zbiera ofiary na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, które będą przeznaczone na dofinansowanie zdobywania wykształcenia przez mniej zamożną młodzież. Polecamy tę ważną sprawę waszej życzliwości i ofiarności. Akcja odbywa się w ramach tegorocznego 22. Dnia Papieskiego.

2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, codziennie o godz. 17.30.

3. Liturgiczne obchody tygodnia:
– w czwartek – 13.10 – wspomnienie św. Honorata Koźmińskiego, kapłana,
– w sobotę – 15.10 – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła. Jest to również Dzień Dziecka Utraconego.

4. W czwartek – 13.10 – ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie, na które wszystkich serdecznie zapraszamy. Początek, tradycyjnie o godz. 18.00. Prosimy, aby osoby odpowiedzialne podjęły swoje zadania w czasie nabożeństwa, mszy świętej i procesji.

5. W przyszłą niedzielę, trzecią niedzielę miesiąca, składka będzie przeznaczona na remont kościoła. Już teraz dziękujemy serdecznie za wszystkie ofiary, które złożycie – Bóg zapłać.