Ogłoszenia Parafialne

24 NIEDZIELA ZWYKŁA

11 WRZEŚNIA 2022r.

1. Przeżywamy dziś odpust parafialny ku czci Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie ks. Roberta Kurpiosa, dyrektora diecezjalnej Caritas, który będzie przewodniczył uroczystościom odpustowym.

2. Zapraszamy na uroczyste nieszpory świąteczne, dzisiaj na godz. 17.30.

3. Liturgiczne obchody tygodnia:
– we wtorek – 13.09 – wspomnienie św. Jana Chrzciciela, biskupa i męczennika,
– w środę – 14.09 – święto Podwyższenia Krzyża Świętego,
– w czwartek – 15.09 – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej,
– w piątek – 16.09 – wspomnienie św. męczenników Korneliusza, papieża i Cyryla, biskupa.

4. We wtorek – 13.09 – kolejne nabożeństwo fatimskie. Wszystkich zapraszamy, początek o godz. 18.00. Prosimy o podjęcie posług podczas nabożeństwa, mszy św. i procesji.

5. W piątek – 16.09 – trzeci piątek miesiąca. Zapraszamy na mszę św. i nabożeństwo do św. Jana Pawła II; będzie-my modlić się o nowe i święte powołania do służby Bożej. Początek o godz. 18.00. Przypominamy, że na nabożeństwo do Jana Pawła II można składać własne intencji i prośby.

6. W sobotę – 17.09 – odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. Początek o godz. 10.00, przy stacji „U Piłata”, wszystkich chętnych zapraszamy.

7. Również w tą sobotę zapraszamy na mszę świętą na rozpoczęcie roku formacyjnego Oazę Rodzin, Oazę Młodzieżową, Dzieci Boże i Przemianę. Osoby, które chciałyby dołączyć do tych wspólnot, będą mile widziane. Początek o godz. 16.00.

8. W przyszłą niedzielę – trzecią niedzielę miesiąca, składka będzie przeznaczona na remont kościoła. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary, które złożycie.

9. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy 37 tys. 708 zł i 36 gr. na leczenie chorego na SMA Oliwierka. Serdecznie dziękujemy za wszystkie złożone ofiary. Słowa podziękowania od jego rodziców i wolontariuszy wywieszone są w gablotce.