Ogłoszenia Parafialne

23 NIEDZIELA ZWYKŁA

4 WRZEŚNIA 2022r.

 
1. Zgodnie z zapowiedzią przed kościołem trwa kiermasz ciast, z którego dochód będzie przeznaczony na ratowanie zdrowia, chorego na SMA Oliwiera Komana. Polecamy waszej życzliwości i hojności tę bardzo ważną sprawę.

2. Zapraszamy dziś na nieszpory niedzielne, na godz. 17.30.

3.Liturgiczne obchody tygodnia:
– w środę – 7.09 – wspomnienie św. Melchiora Grodzieckiego, kapłana i męczennika,
– w czwartek – 8.09 – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

4. Przypominamy, że od czwartku powróciliśmy do stałego porządku odprawiania mszy świętych: w niedzielę o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.00; w tygodniu o godz. 7.00 i 18.00. Kancelaria parafialna też jest czynna jak zwykle: w poniedziałki i czwartki po porannej mszy św. i w środy i piątki po mszy św. wieczornej.

5. W przyszłą niedzielę – 11.09 – będziemy przeżywać odpust parafialny ku czci Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Uroczystościom odpustowym będzie przewodniczył ks. Robert Kurpios, dyrektor diecezjalnej Caritas. Suma odpustowa z procesją eucharystyczną o godz.11.30. Wszystkich odpowiedzialnych prosimy o podjęcie posług podczas tych uroczystości. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatków.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Pod chórem znajdziemy: Niedzielę, Gościa Niedzielnego i Zbójecką Panią.