Ogłoszenia Parafialne

19 NIEDZIELA ZWYKŁA

7 SIERPNIA 2022r.

 

1. Liturgiczne obchody tygodnia
– w poniedziałek – 8.08 – wspomnienie św. Dominika, kapłana
– we wtorek – 9.08 – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy
– w środę – 10.08 – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
– w czwartek – 11.08 – wspomnienie św. Klary, dziewicy
– w niedzielę – 14.08 – uroczystość św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika, głównego patrona naszej diecezji.

2. w sobotę – 13.08 – zapraszam wszystkich na kolejne Nabożeństwo Fatimski. Rozpoczniemy tradycyjnie o godz. 18.00 odśpiewaniem Godzinek do Matki Bożej, potem Różaniec, Msza święta z kazaniem i procesja z Najświętszym Sakramentem. Wszystkich odpowiedzialnych serdecznie proszę o podjęcie swoich posług podczas nabożeństwa. Zapraszam dzieci do sypania kwiatów.

3. W ubiegłą środę – 3.08 – przeżywaliśmy w naszej parafii całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu, wszystkim a szczególnie wspólnotom parafialnym serdecznie dziękuję za przygotowanie i prowadzenie poszczególnych adoracji. Ufam, że wymodlone łaski i dobrodziejstwa ubogacą i wesprą życie religijne naszej parafii.

4. Pod chórem znajdziemy Niedzielę i Gościa Niedzielnego. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.