Ogłoszenia Parafialne

15 NIEDZIELA ZWYKŁA

10 LIPCA 2022r.

1. Przeżywamy dziś parafialny odpust ku czci Matki Bożej z Góry Karmel, czyli Matki Bożej Szkaplerznej. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie ks. Sławomira Pietraszko, kaznodzieję i sumistę odpustowego. Życzymy Mu obfitości łask bożych i opieki Matki Bożej Inwałdzkiej.

2. Liturgiczne obchody tygodnia:
– w poniedziałek – 11.07 – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy,
– we wtorek – 12.07 – wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa i męczennika,
– w środę – 13.07 – wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta,
– w piątek – 15.07 – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła,
– w sobotę – 16.07 – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

3. W środę – 13.07 – kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Zaczynamy tradycyjnie o godz. 18.00 odśpiewaniem Godzinek do Matki Bożej. Osoby odpowiedzialne prosimy o podjęcie swoich posług na nabożeństwie. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

4. W przyszłą niedzielę – trzecią niedzielę miesiąca, składka będzie przeznaczona na remont kościoła. Już teraz dziękujemy za wszystkie ofiary, które złożycie.