Ogłoszenia Parafialne

14 NIEDZIELA ZWYKŁA

3 LIPCA 2022r.

1. Liturgiczne obchody tygodnia:
– w środę – 6.07 – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy,
– w piątek – 8.07 – wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana.

2. W czwartek – 7.07 – pierwszy czwartek miesiąca lipca. Zapraszamy na mszę świętą i nowennę do św. Jana Pawła II, będziemy modlić się o nowe, liczne powołania do kapłaństwa i życia zakonnego, także z naszej parafii i za powołanych; początek o godz. 18.00. Przypominamy, że można składać także osobiste, indywidualne prośby modlitewne na nowennę do świętego Papieża.

3. Przypominamy, że od 1 lipca msze święte odprawiamy w porządku wakacyjnym, czyli w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki i soboty o godz. 7.00 i w środy o godz. 18.00. Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałki i czwartki po mszy świętej porannej i w środy po mszy świętej wieczornej.

4. W przyszłą niedzielę – 10 .07 – będziemy przeżywać odpust parafialny, ku czci Matki Bożej z Góry Karmel. Kazania i sumę odpustową o godz. 11.00, odprawi ks. Sławomir Pietraszko, wikary z parafii św. Stanisława w Andrychowie. Na pewno Go wszyscy dobrze pamiętamy, w zeszłym roku przewodniczył naszym nabożeństwom fatimskim. Bardzo serdecznie prosimy aby osoby odpowiedzialne podjęły swoje posługi na procesji odpustowej. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatków.