Ogłoszenia Parafialne

13 NIEDZIELA ZWYKŁA

26 CZERWCA 2022r.

 
1. Zapraszamy na ostatnie nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, dzisiaj o godz. 17.30 i w tygodniu po wieczornej mszy świętej.

2. Liturgiczne obchody tygodnia:
– we wtorek – 28.06 – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika,
– w środę – 29.06 – uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.

3. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca lipca. W piątek oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Spowiedź święta codziennie pół godziny przed mszą świętą i w piątek dodatkowo od godz. 17.00. W sobotę czcimy Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny. Na mszę świętą o godz. 7.00 i różaniec zapraszamy członków Róż Różańcowych. Msza święta będzie odprawiana w intencji Róży Matki Bożej Szkaplerznej. Ona również poprowadzi nabożeństwo.

4. W środę nasza młodzież przyjęła sakrament bierzmowania. Serdecznie dziękujemy za złożony przy tej okazji dar ołtarza. Będzie on przeznaczony na odnowienie naczyń liturgicznych – Bóg zapłać.

5. W piątek zakończył się rok szkolny i katechetyczny, dzieci i młodzież rozpoczęli wakacje. Dziękujemy nauczycielom, wychowawcom i katechetom za całoroczny trud włożony w wychowanie i kształcenie naszych dzieci i młodzieży. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy radosnego, słonecznego i bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku. Pamiętajmy o jednym: od Pana Boga nie ma wakacji.

6. W okresie wakacyjnym, czyli od 1 lipca do 31 sierpnia, msze święte w tygodniu będą odprawiane w poniedziałek, wtorek, piątek i sobotę o godz. 7.00; w środę o godz. 18.00 i w pierwszy czwartek i piątek dodatkowo o godz. 18.00. W niedzielę nie będzie mszy świętej o godz. 18.00. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki i czwartki po mszy świętej porannej i w środę po mszy świętej wieczornej.

7. Składamy serdeczne podziękowania za wszystkie ofiary, które złożyliście w ubiegłą niedzielę na remont kościoła – Bóg zapłać.