Ogłoszenia Parafialne

6 NIEDZIELA WIELKANOCNA

22 MAJA 2022r.

 
1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy codziennie o godz. 17.30.

2.Liturgiczne obchody tygodnia:
– we wtorek – 24.05 – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych,
– w czwartek – 26.05 – wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana,

3. W najbliższy poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Modlitw o urodzaje, tzw. Dni Krzyżowe. Kościół mo-dli się w tych dniach, prosząc Boga o błogosławieństwo dla każdej ludzkiej pracy, zwłaszcza na roli. Zapraszamy na mszę świętą i modlitwy na godz. 7.00.

4. W czwartek – 26.05 – na mszach świętych będziemy modlić się w sposób szczególny w intencji wszystkich mam, z racji światowego Dnia Matki. Już teraz żyjącym mamom życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Naj-świętszej, a zmarłym szczęścia życia wiecznego.

5. W piątek – 27.05 – rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

6. W przyszłą sobotę – 28.05 – comiesięczny objazd chorych i starszych naszych parafian z posługą sakramentalną; prosimy zgłaszać ich u Pana Kościelnego w zakrystii. Początek o godz. 8.30.

7. Składamy serdeczne podziękowania za wszystkie ofiary, które złożyliście w ubiegłą niedzielę na remont kościoła – Bóg zapłać.