Ogłoszenia Parafialne

5 NIEDZIELA WIELKANOCNA

15 MAJA 2022r.

 
1. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na remont kościoła. Za wszystkie ofiary, które złożycie, serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać.
Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które są odprawiane codziennie o godz. 17.30.

2. Liturgiczne obchody tygodnia:
– w poniedziałek – 16.05 – święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski,
– w sobotę – 21.05 – wspomnienie św. Jana Nepomucena, kapłana i męczennika.

3. W piątek – 20.05 – trzeci piątek miesiąca maja, oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu. Zapraszamy na mszę świętą z kazaniem i nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Początek o godzinie 18.00.

4. W ubiegłą niedzielę dzieci z klas trzecich szkoły podstawowej przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej. Wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przeżycia tej uroczystości, składamy serdeczne podziękowania. Bardzo gorą-co dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za złożony dar ołtarza – Bóg zapłać.

5. W piątek – 13.05 – rozpoczęliśmy tegoroczne nabożeństwa fatimskie. Podczas tego nabożeństwa dokonaliśmy wprowadzenia relikwii świętych Hiacynty i Franciszka – dzieci z Fatimy. Bóg zapłać wszystkim, którzy tradycyjnie podjęli swoje posługi na nabożeństwie, mszy świętej i procesji.