Ogłoszenia Parafialne

NIEDZIELA WIELKANOCNA

17 KWIETNIA 2022r.

 
1. Przeżywamy Oktawę Uroczystości Zmartwychwstania Pana naszego Jezusa Chrystusa. Przypominamy, że jutro nie będzie mszy świętej wieczornej.

2. Najbliższa niedziela – 24.04 – to niedziela Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, na godz. 15.00. W tym dniu nie będzie nieszporów niedzielnych.

3. Składamy serdeczne podziękowanie, wielkie Bóg zapłać wszystkim, którzy swoją posługą i pracą przyczynili się do godnego przeżycia przez nas tegorocznego Triduum Paschalnego. Dziękuję księdzu Tobiaszowi, Panom Kościelnemu i Organiście; Paniom i Panom za przygotowanie Ciemnicy i Bożego Grobu; służbie liturgicznej i osobom, które włączyły się w liturgię słowa, scholii parafialnej; strażakom za czuwanie przy Grobie Pańskim; całej asyście procesyjnej: wszystkim, którzy nieśli feretrony, chorągwie, poduszki, baldachim, sztandary; parafianinowi za „chlebki” na Wielki Czwartek. Dziękujemy za ofiary złożone do puszek na kwiaty do Bożego Grobu.