Ogłoszenia Parafialne

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

27 MARCA 2022r.

 
1. Od dzisiaj msze święte wieczorne odprawiamy o godz. 18.00. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o godz. 17.30; dla młodzieży i dorosłych po mszy wieczornej. W niedzielę Droga krzyżowa o godz.16.30 i Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00.
2. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca kwietnia. W piątek czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa, spowiedź święta codziennie pół godziny przed każdą mszą świętą. W sobotę oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Na mszę świętą i nabożeństwo różańcowe zapraszamy wszystkie Róże. Modlitwę różańcową poprowadzą Róże Matki Bożej Różańcowej i św. Teresy od Dzieciątka Jezus. W intencji członków tych róż będzie sprawowana msza święta; początek o godz. 7.00.
3. Od przyszłej niedzieli – 3.04 – rozpoczynamy tegoroczne Parafialne Rekolekcje Wielkopostne. Poprowadzi je ks. dr. hab. Damian Wąsek, wykładowca na Uniwersytecie Jana Pawła II w Krakowie. Program rekolekcji wywie-szony został w gablotce przed kościołem, jest umieszczony w Zbójeckiej Pani i wyłożony na stoliku przy gazetach. Bardzo gorąco prosimy o zapoznanie się z nim i takie poukładanie swoich obowiązków, aby wziąć czynny udział w rekolekcjach. W tym roku też nie będzie spowiedzi w jednym dniu i z udziałem księży z innych parafii. Spowia-dać będziemy codziennie przez całe rekolekcje pół godziny przed każdą mszą świętą.
4. Składamy serdeczne podziękowania za wszystkie ofiary, które złożyliście w ubiegłą niedzielę na remont kościoła – Bóg zapłać.