Ogłoszenia Parafialne

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

13 MARCA 2022r.

 
1. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: w piątki na Drogi Krzyżowe: o 16.30 dla dzieci i po mszy wieczornej dla młodzieży i dorosłych; w niedzielę o 15.30 Droga Krzyżowa i o 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
2. Jak to było zapowiadane, dzisiaj po mszach świętych przed kościołem zbieramy dobrowolne ofiary na rzecz głodujących dzieci w Afryce. Za wszystkie ofiary, które złożycie, dziękujemy – Bóg zapłać.
Dzisiaj także odbywają się wybory do nowej Rady Parafialnej. Z tyłu kościoła, za ławkami, na stolikach są wyłożone karteczki, na których wpisujemy nazwisko bądź numer jednego z kandydatów wypisanych na liście i wrzucamy do urny. Bardzo gorąco zachęcamy wszystkich parafian do wzięcia udziału w tych wyborach.
3. Liturgiczne obchody tygodnia:
– w sobotę – 19.03 – uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.
4. We wtorek – 15.03 – w kościele, po wieczornej mszy świętej, w ramach tzw. katechezy dla dorosłych odbędzie się kolejne spotkanie z panem Adamem Karbowskim na temat nauki Kościoła Katolickiego o małżeństwie i rodzi-nie. Zapraszamy wszystkich, a obowiązkowo na spotkanie przychodzą rodzice dzieci pierwszokomunijnych i kandydatów do bierzmowania.
5. W piątek – 18.03 – trzeci piątek miesiąca marca, oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu – zapraszamy na mszę świętą o Bożym Miłosierdziu; początek o godz. 17.00.
6. W przyszłą niedzielę, trzecią niedzielę miesiąca, składka będzie przeznaczona na remont kościoła. Już teraz serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary, które złożycie.
7. Wielu naszych parafian chciałoby pomóc uchodźcom z Ukrainy przebywającym na terenie Inwałdu. W związku z tym prosimy osoby, które ich przyjęły pod swój dach o zgłoszenie się do nas, księży, w celu ustalenia jakiego rodzaju ma to być wsparcie.