Dzieci i młodzież świętują ostatki i karnawał

Dnia 19 lutego br. dość liczna grupa dzieci i młodzieży, świętując ostatnie dni karnawału, wybrała się do kina w Bielsku – Białej na film pt.: „Wiki i jej Sekret”. Wielką atrakcją była podróż pociągiem do miejsca docelowego. Po seansie młodzi ludzie doczekali się kolejnej niespodzianki. Część osób poszła na salę zabaw „Fikołki” wyposażoną m.in. w labirynt z przeszkodami, zjeżdżalnie, tyrolkę czy basen z piłkami. Pozostała starsza grupa udała się do centrum rozrywek interaktywnych „Arena Zoltar”. Jedną z atrakcji był paintball laserowy. Kolejna rozrywka to strzelanie z łuku do przeciwników. Choć brzmi groźnie, rywalizacja ta jest bezpieczna. Po zabawach i grach nadszedł czas na powrót do naszych domów. Wyjazd przyniósł wiele radości i miłych wrażeń.