Ogłoszenia Parafialne

5 NIEDZIELA ZWYKŁA

6 LUTEGO 2022r.

 
1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne, dzisiaj na godz. 16.30.
2. Liturgiczne obchody tygodnia:
– w czwartek – 10.02 – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy,
– w piątek – 11.02 – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes.
3. Już dzisiaj informujemy, że w przyszły poniedziałek – 14.02 – w kościele, po wieczornej mszy świętej odbędzie się tzw. katecheza dla dorosłych. Poprowadzi ją pan Adam Karbowski – doradca rodzinny. Katecheza pt.: Budowanie nowych fundamentów przybliży nam na nowo nauczanie Kościoła Katolickiego na temat małżeństwa i rodziny. Zapraszamy wszystkich parafian, obowiązkowo na spotkanie przyjdą rodzice dzieci pierwszokomunijnych i kandydatów do bierzmowania.
Prosimy tak poukładać swoje sprawy i obowiązki, aby móc uczestniczyć w tym spotkaniu.