Ogłoszenia Parafialne

4 NIEDZIELA ZWYKŁA

30 STYCZNIA 2022r.

 
1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne, dzisiaj na godz. 16.30.

2. Liturgiczne obchody tygodnia:
– w poniedziałek – 31. 01 – wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana;
– w środę – 2.02 – święto Ofiarowania Pańskiego tzw. Matki Bożej Gromnicznej, jest to również Dzień Życia Konsekrowanego,
– w czwartek – 3.02 – wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika,
– w sobotę – 5.02 – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy.

3. W święto Objawienia Pańskiego msze święte w naszym kościele będą doprawione o godz. 7.00, 16.00 i 18.00. Na każdej mszy świętej będzie poświęcenie Gromnic.

4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca lutego. W czwartek na mszy świętej i nabożeństwie do św. Jana Pawła Wielkiego modlimy się za powołanych do służby Bogu i o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Początek o godz. 17.00. W piątek oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, zapraszamy na mszę świętą i nabożeństwo do Serca Jezusowego, na godz.17.00. Spowiedź święta codziennie pół godziny przed mszą i dodatkowo w piątek od godz. 16.00. W sobotę oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Na mszę świętą i różaniec zapraszamy Róże Różańcowe. Nabożeństwo poprowadzi Róża Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki. Za członków tej róży będzie odprawiana msza święta. Początek tradycyjnie o godz. 7.00.