Ogłoszenia Parafialne

2 NIEDZIELA ZWYKŁA

16 STYCZNIA 2022r.

1. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na remont kościoła. Za wszystkie ofiary, które złożycie, składamy gorące podziękowanie – Bóg zapłać.
2. Oaza Dzieci Bożych i Oaza Młodzieżowa zapraszają na przedstawienie jasełkowe
pt. „Nie było miejsca dla Ciebie”. Spektakl odbędzie się dzisiaj w kościele;
początek o godz. 16.15.
3. Liturgiczne obchody tygodnia:
– w poniedziałek – 17.01 – wspomnienie św. Antoniego, opata
– w środę – 19.01 – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
– w piątek – 21.01 – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
4. W piątek – 21.01 – trzeci piątek miesiąca – oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu. Zapraszamy na mszę świętą wotywną o Bożym Miłosierdziu i na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego; początek o godz. 17.00.
5. Zakończyliśmy w tym tygodniu Wizytę Duszpasterską tzw. Kolędę. Wszystkim, którzy odważyli się nas przyjąć, serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać za otwartość, życzliwość, dobre słowa, gościnę i ofiary. Miejmy nadzieję, że następna Kolęda będzie już normalna.
6. Przypominamy, że nadal obowiązuje w miejscach publicznych, a takim jest również budynek kościoła, obowiązek zasłaniania nosa i ust maseczką. Pamiętajmy, że nasza wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka. To, że nie zakładam maseczki w kościele, może być powodem niekomfortowego samopoczucia osoby stojącej obok.
7. 23.01.2022 – niedziela, godz.17.00 – koncert noworoczny z okazji Dnia Babci i Dziadka. W koncercie wystąpi Schola Inwałdzkiej Pani oraz podopieczni grupy wokalnej i teatralnej Wiejskiego Domu Kultury Inwałdzie. Wstęp wolny. Serdecznie Zapraszamy.