Ogłoszenia Parafialne

ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

9 STYCZNIA 2022r.

1. Święto Chrztu Pańskiego, które dziś obchodzimy, kończy w liturgii okres Bożego Narodzenia. Zapraszamy na nieszpory kolędowe, na godz. 16.30.

2. W czwartek – 6.01- przeżywaliśmy kolejny wieczór „Inwałdzkiego kolędowania”. Wszystkim, którzy włożyli swoją pracę w zorganizowanie tego wieczoru i wszystkim śpiewającym, składamy serdeczne podziękowanie – Bóg zapłać. Szczególnie dziękujemy pani Alinie Graca.

3. Oaza Młodzieżowa i Oaza Dzieci Bożych serdecznie zapraszają na przedstawienie jasełkowe pt. „Nie było miejsca dla Ciebie”. Odbędzie się ono w niedzielę – 16.01, o godz. 16.15 w kościele. Wszystkich serdecznie zapraszamy. Po występie będzie można złożyć ofiarę, którą młodzież przeznaczy na dofinansowanie swoich spotkań i wyjazdów formacyjnych.

4.Również w przyszłą niedzielę – trzecią niedzielę miesiąca stycznia, składka będzie przeznaczona na remont kościoła. Za wszystkie ofiary, które złożycie, gorąco dziękujemy – Bóg zapłać.

5. Kolędę rozpoczynamy tradycyjnie o godz. 9.00; prosimy o transport na poszczególne trasy. Przypominamy, że odwiedzamy tylko rodziny, które zgłosiły chęć przyjęcia księdza po kolędzie. Prosimy wcześniej zgłosić ewentualne przeszkody w odbyciu kolędy.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Tradycyjnie pod chórem znajdziemy: Gościa Niedzielnego, Niedzielę i Zbójecką Panią, a w niej sprawozdanie z życia duszpasterskiego i gospodarczego parafii.