Ogłoszenia Parafialne

2 NIEDZIELA PO BOŻYM NARODZENIU

2 STYCZNIA 2022r.

1. Zapraszamy na dzisiejszy koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Miejskiej Orkiestry Dętej „Andropol” z Andrychowa. Odbędzie się on w kościele. Początek koncertu o godz. 16.00. Wstęp wolny, po wystąpieniu będzie można złożyć ofiarę na potrzeby orkiestry. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
2. W czwartek – 6.01 – uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze święte
w naszym kościele w porządku niedzielnym. Zapraszamy na „Inwałdzkie Kolędowanie”
po mszy św. wieczornej około godz. 17.45. W tym roku wystąpią: Schola Inwałdzkiej Pani, grupa muzyczna z parafii pw. św. Stanisława w Andrychowie i zespół wokalno-instrumentalny „Intro”. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnego kolędowania.
3. W piątek – 7.01 – pierwszy piątek miesiąca stycznia; oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Spowiedź święta codziennie pół godziny przed mszą, a w piątek od godz. 16.00. Zapraszamy na mszę świętą i nabożeństwo do Serca Jezusowego; początek o godz. 17.00.
4. Składamy serdeczne podziękowania za wszystkie ofiary, które złożyliście w ubiegłą niedzielę na remont kościoła – Bóg zapłać.
5. Kolędę rozpoczynamy tradycyjnie o godz. 9.00; prosimy o transport na poszczególne trasy. Przypominamy, że odwiedzamy tylko rodziny, które zgłosiły chęć przyjęcia księdza po kolędzie. Prosimy wcześniej zgłosić ewentualne przeszkody w odbyciu kolędy.