Życzenia Bożonarodzeniowe

DRODZY PARAFIANIE

 

         W tę świętą i cichą noc na skrzydłach wiary i modlitwy podążamy do Betlejem, miasta Dawidowego, gdzie narodził się Jezus Chrystus nasz Pan i Zbawca. Spieszymy, by z okazji Narodzenia Bożego Syna przekazać Wam świąteczne życzenia.

         Niech Bóg, który zamieszkał wśród ludzi i przychodzi do nas każdego dnia w Eucharystii, umacnia swoimi łaskami. Niechaj przeżywana na nowo tajemnica Wcielenia będzie skutecznym znakiem nadziei dla wszystkich ludzi dobrej woli. Narodzony w betlejemskiej stajence Jezus, Książę Pokoju niech obdarzy Was, Wasze rodziny, przyjaciół i znajomych pokojem serca, szczerą miłością, serdecznym spojrzeniem i swoim błogosławieństwem.

         Niech Chrystus, Wcielone Słowo Boże, zachowa Was w zdrowiu, wspiera oraz umacnia w podejmowaniu życiowych zadań i obowiązków.

 

DUSZPASTERZE

INWAŁD 25.12.2021r.