Ogłoszenia Parafialne

ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY

26 GRUDNIA 2021r.

1. Przypominamy, że dzisiaj nie ma mszy świętej wieczornej o godz.17.00.
2. Liturgiczne obchody tygodnia:
– w poniedziałek – 27.12 –święto św. Jana, apostoła i ewangelisty
– we wtorek – 28.12 – święto św. Młodzianków, męczenników
– w sobotę – 1.01 – uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to także Dzień Modlitw o pokój na świecie.
3. W piątek – 31.12 – ostatni dzień starego roku. Zapraszamy wszystkich na uroczyste nabożeństwo dziękczynno- przebłagalne i na mszę świętą na zakończenie roku. Początek o godz.16.30.
4. W sobotę – 1.01 – Nowy Rok. Msze święte w porządku niedzielnym. O godz. 16.30 uroczyste nieszpory świąteczne, na które zapraszamy.
5. W przyszłą niedzielę – 2.01 – pierwsza niedziela miesiąca. Wszystkie dzieci zapraszamy na mszę świętą o godz. 11.00.
6. Również w przyszłą niedzielę – 2.01 – zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Miejskiej Orkiestry Dętej „Andropol” z Andrychowa. Serdecznie wszystkich zapraszamy, wstęp wolny. Po koncercie będzie można złożyć dobrowolne datki na potrzeby orkiestry. Koncert odbędzie się w kościele o godz. 16.00.
7. Składam serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego i godnego przeżycia przez nas wszystkich tegorocznych świąt Bożego Narodzenia. Dziękuję Panu Kościelnemu i Organiście; ministrantom i lektorom; osobom świeckim, które zaangażowały się w liturgię. Szczególne podziękowanie składam jak zwykle niezawodnej ekipie, która od 12.12 przygotowywała szopkę bożonarodzeniową. Są to panie: Zofia Rokowska, Maria Miarka, Alicja Bizoń i panowie: Karol Bizoń, Zbigniew Łysoń i Mateusz Sordyl. Dziękujemy pani Marii Obozie za ofiarowane kwiaty i pani Monice Ravenskiej za ofiarowane gałęzie choiny do dekoracji ołtarzy.
8. Już dzisiaj informujemy, że w Uroczystość Trzech Króli – 6.01 – odbędzie się tradycyjne „Inwałdzkie Kolędowanie”, na które zapraszamy.