Ogłoszenia Parafialne

IV NIEDZIELA ADWENTU

19 GRUDNIA 2021r.

1. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na remont kościoła. Za wszystkie ofiary, które złożycie, składamy podziękowanie – Bóg zapłać.
Zapraszamy na nieszpory niedzielne, dzisiaj na godz. 16.30. Serdecznie dziękujemy Scholi Parafialnej za modlitewne nabożeństwo Akatyst. Przeżyliśmy je w wielkim wzruszeniu i ze skupieniem – Bóg zapłać. Dzisiaj jeszcze można w zakrystii, u Pana Kościelnego zgłosić chęć przyjęcia księdza po kolędzie. Jak mówiliśmy tydzień temu, tylko do zgłoszonych rodzin pójdziemy z wizytą duszpasterską.
2. Spowiedź przedświąteczna w poniedziałek, wtorek i środę rano od 6.30 do 7.00, a po południu od 16.00 do 17.00.
3. W piątek – 24.12 – Wigilia Bożego Narodzenia. Przypominamy, że w tym dniu
nie ma mszy świętej wieczornej, a msza święta o godz. 7.00 będzie odprawiona za wszystkich zmarłych w tym roku z naszej parafii. Rodziny, krewnych i przyjaciół tych osób zapraszamy do wspólnej modlitwy. Pasterka tradycyjnie o godz. 24.00, wszystkich zapraszamy. Przypominamy, że wigilijny post od pokarmów mięsnych jest postem zwy-czajowym.
4. W sobotę – 25.12 – Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze święte będą odprawiane w porządku niedziel-nym. O godz. 16.30 uroczyste nieszpory świąteczne, na które zapraszamy.
5. W niedzielę – 26.12 – Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Tradycyjnie w tym dniu nie będzie mszy świętej wieczornej o godz. 17.00.
6. Wspólnocie „Przemiana” bardzo serdecznie dziękujemy za przygotowanie świątecznych upominków z życze-niami dla starszych i chorych naszych parafian.
7. Pod chórem Pan Organista rozprowadza opłatki wigilijne, a młodzież ostatnie świece „Caritas”.