Ogłoszenia Parafialne

33 NIEDZIELA ZWYKŁA

14.11.2021r.

1. Przeżywamy dziś w parafii tzw. Dzień Powołań. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie ks. diakona Łukasza Kasprzaka z Krakowskiego Seminarium Duchownego, który będzie głosił nam przez cały dzień kazania.

2. Zapraszamy na nieszpory niedzielne, dzisiaj na godz. 16.30.

3. Liturgiczne obchody tygodnia:
– w środę – 17.11 – wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
– w czwartek – 18.11 – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy
– w sobotę – 20.11 – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana

4. W piątek – 19.11 – trzeci piątek miesiąca listopada, oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu. Zapraszamy wszystkich na mszę świętą z kazaniem i nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia; początek o godz. 17.00.

5. W przyszłą niedzielę – 21.11 – będziemy obchodzić Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

6. Od przyszłej niedzieli – 21.11 – będziemy przyjmować rezerwacje mszy świętych na pierwsze półrocze 2022 roku. W niedzielę, po mszach świętych dopołudniowych w kancelarii, intencje za żywych (tzn. rocznice, jubileusze itp.)
w poniedziałek – 22.11 – za zmarłych; kancelaria będzie otwarta od godz. 15.00 i w pozostałe dni po mszach świętych.

7. Również w przyszłą niedzielę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca listopada, składka będzie przeznaczona na potrzeby remontu kościoła. Już teraz dziękujemy za wszystkie ofiary, które złożycie – Bóg zapłać.