Ogłoszenia Parafialne

 30 NIEDZIELA ZWYKŁA

24.10.2021r.

 1. Liturgiczne obchody tygodnia:

– w czwartek – 28.10 – święto świętych Apostołów: Szymona i Judy Tadeusza

– w niedzielę – 31.10 – uroczystość rocznicy poświęcenia własnego kościoła

 1. Przypominamy, że po mszach świętych w kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki roczne i jednorazowe za naszych bliskich zmarłych. Prosimy o wyraźne pisanie imion i nazwisk zmarłych w formie mianownika, żeby uniknąć pomyłek
  przy odczytywaniu.
 2. Pod chórem młodzież oazowa rozprowadza znicze. Będzie możliwość ich nabycia również w ostatnim tygodniu października, codziennie po nabożeństwie różańcowym. Zachęcamy do poparcia tej akcji.
 3. W poniedziałek – 25.10 – po mszy świętej wieczornej odbędzie się spotkanie rodziców, których dzieci należą do Liturgicznej Służby Ołtarza, tzn. są kandydatami na ministranta, ministrantami, lektorami, animatorami. Obecność jednego rodzica jest obowiązkowa.
 4. W sobotę – 30.10 -odwiedziny chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną. Początek
  o godz. 8.30, prosimy zgłaszać ich u Pana Kościelnego w zakrystii.
 5. Składamy serdeczne podziękowania za wszystkie ofiary, które złożyliście w ubiegłą niedzielę na remont kościoła – Bóg zapłać.
 6. Jak to było zapowiadane w ubiegłą niedzielę, obchodzimy dzisiaj Światowy Dzień Misyjny, który rozpoczyna Tydzień Misyjny. Z tej racji po mszach świętych dzieci i młodzież kwestują na rzecz naszego byłego wikariusza ks. Krzysztofa Dybała. Polecamy tę słuszną sprawę Waszej uwadze.
 7. Wspólnota Oazy Rodzin Domowego Kościoła zaprasza wszystkich chętnych małżonków na spotkanie po mszy świętej o godz. 9.00 w salce katechetycznej.