Ogłoszenia Parafialne

 27 NIEDZIELA ZWYKŁA

03.10.2021r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które odprawiamy codziennie o godz. 17.30.
2. Liturgiczne obchody tygodnia:
– w poniedziałek – 4.10 – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
– we wtorek – 5.10 – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
– w czwartek – 7.10 – wspomnienie NMP Różańcowej.
3. W czwartek – pierwszy czwartek października – zapraszamy na modlitwę w intencji nowych powołań kapłań-skich i zakonnych oraz za powołanych. Msza święta o godz. 18.00, a po niej Nowenna do św. Jana Pawła II.
4. W przyszłą niedzielę – 10.10 – będziemy obchodzić 21. Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”. Po mszach świętych, przed kościołem, młodzież będzie zbierać dobrowolne ofiary na fundusz stypendialny dla niezamożnej młodzieży. Polecamy tę ważną sprawę waszej życzliwości i ofiarności.
5. Parafia Św. Macieja w Andrychowie zaprasza na koncert zespołu „Małe TGD”, który odbędzie się 9 październi-ka o godzinie 16:00 w kościele. Szczegóły na afiszu w gablocie przed kościołem.