Ogłoszenia Parafialne

 2 NIEDZIELA ZWYKŁA

19.09.2021r.

 

 1. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na remont kościoła. Za wszystkie ofiary, które złożycie, serdecznie dziękujemy –Bóg zapłać.

 

 1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne, dzisiaj na godz. 17.30.

 

 1. Liturgiczne obchody tygodnia:

– w poniedziałek – 20.09 – wspomnienie Świętych Męczenników Koreańskich

– we wtorek – 21.09 – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty

– w czwartek – 23.09 – wspomnicie św. Ojca Pio, kapłana

– w piątek -24.09 – święto rocznicy poświęcenia katedry w Bielsku-Białej.

 

 1. W ubiegłym tygodniu przeżywaliśmy uroczystość odpustową i nabożeństwo fatimskie. Wszystkim, którzy swoją pracą i posługą przyczynili się do pobożnego i godnego przeżycia tych uroczystości, składamy serdeczne podziękowanie
  Bóg zapłać. Dziękujemy ofiarodawcom za kwiaty do ustrojenia ołtarza polowego i w kościele.

 

 1. Spotkanie rodziców kandydatów, którzy w ubiegłym roku mieli przystąpić do bierzmowania, odbędzie się 21 września tj. we wtorek, w kościele po wieczornej mszy świętej. Obecność przynajmniej jednego rodzica obowiązkowa.

 

 1. Zapraszamy na spotkania oazowe: młodzież w piątek, początek o godz. 18.00 mszą świętą w kościele; dzieci w sobotę, o godz. 9.30 w salce katechetycznej. Szczegółowe informacje na spotkaniach w salce.

 

 1. Schola Parafialna zaprasza chętnych, którzy chcieliby chwalić Boga śpiewem do współpracy. Spotkania odbywają się w każdy wtorek o godz. 18.30, w salce katechetycznej. Szczegóły na afiszu w gablocie przed kościołem.

 

 1. Scholka dziecięca „Kapela Samuela” zaprasza wszystkie chętne dzieci do wspólnego śpiewania. Pierwsze spotkanie odbędzie się w poniedziałek – 20.09 – w salce katechetycznej o godz. 16.00. Zapraszamy wszystkie dzieci, które chciałyby
  do nas dołączyć.