Ogłoszenia Parafialne

 23 NIEDZIELA ZWYKŁA

5.09.2021r.

  1. W środę – 1.09 – rozpoczęliśmy nowy rok szkolny i katechetyczny; wszystkim nauczycielom, katechetom i pracownikom oświaty życzymy sił, wytrwałości i darów Ducha Świętego na ten ogromny i odpowiedzialny trud kształtowania młodych ludzi, ich serc i ducha, a także ludzkiej wdzięczności za dobrze wypełniane powołanie. Uczniom życzymy światła Ducha Świętego, żarliwości w zdobywaniu wiedzy i nowych, radosnych spotkań z rówieśnikami.
  2. Przypominamy, że od środy powróciliśmy do stałego porządku mszy świętych, czyli w tygodniu o 7.00 i 18.00, w niedzielę o 7.00, 9.00, 11.00 i 18.00. oraz do stałych godzin otwarcia kancelarii parafialnej, tj. poniedziałek i czwartek po mszy świętej rannej, i w środę i piątek po mszy świętej wieczornej.
  3. Dzisiaj zapraszamy na nieszpory niedzielne, o godz. 17.30.
  4. Liturgiczne obchody tygodnia:

– we wtorek – 7.09 – wspomnienie św. Melchiora Grodzieckiego, kapłana i męczennika

– w środę – 8.09 – święto Narodzenia NMP

  1. W przyszłą niedzielę – 12.09 – będziemy przeżywać odpust parafialny ku czci Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Kazania wygłosi i sumie odpustowej będzie przewodniczył ks. Wojciech Jamroziński, wikary z parafii
    św. Macieja z Andrychowa. Suma odpustowa o godz. 11.30. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

6.Spotkania formacyjne dla Oazy Młodzieżowej będą odbywać się w każdy piątek, rozpoczynając je Mszą świętą o godz. 18.00. Dalszy ciąg spotkania po mszy w salce katechetycznej. Oaza przeznaczona jest dla młodzieży od klasy 6 szkoły podstawowej i ze szkoły średniej. Natomiast formacja dla Oazy Dzieci Bożych będzie odbywać się w soboty, o godz. 9.30. Ta oaza jest przeznaczona dla dzieci do klasy 5 szkoły podstawowej. Spotkanie organizacyjne w poniedziałek – 6.09, o godz. 17.00, w salce katechetycznej. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w spotkaniach tych grupach, aby w ten sposób lepiej poznać Pana Jezusa.