Ogłoszenia Parafialne

 13 NIEDZIELA ZWYKŁA

27.06.2021r.

 

  1. Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe, dzisiaj na godz. 17.30.
  2. Liturgiczne obchody tygodnia:

– w poniedziałek – 28.06 – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika

– we wtorek – 29.06 – uroczystość św. apostołów Piotra i Pawła

– sobotę – 3.07 – święto św. Tomasza, apostoła

  1. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca lipca. W czwartek modlimy się o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne, nowenna do św. Jana Pawła II po mszy świętej wieczornej. W piątek czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa. Spowiedź święta codziennie pół godziny przed każdą mszą i dodatkowo w piątek od godz. 17.00. W sobotę msza święta dla Róż Różańcowych w intencji członków Róży Matki Bożej Szkaplerznej. Róża ta poprowadzi nabożeństwo różańcowe.
  2. W okresie wakacyjnym, czyli od 1 lipca do 31 sierpnia, msze święte w tygodniu będą odprawiane w poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek i sobotę o godz. 7.00; w środę o godz. 18.00 i w pierwszy czwartek i piątek dodatkowo o godz. 18.00. W niedzielę nie będzie mszy świętej o godz. 18.00. Kancelaria parafialna będzie czynna
    w poniedziałek i czwartek rano po mszy świętej i w środę po mszy świętej wieczornej.
  3. Przypominamy, że dyspensa od niedzielnej i świątecznej mszy św. została zniesiona i mamy obowiązek uczestniczenia w niej w kościele.
  4. Składamy serdeczne podziękowania za wszystkie ofiary, które złożyliście w ubiegłą niedzielę na remont kościoła – Bóg zapłać.