Ogłoszenia Parafialne

 12 NIEDZIELA ZWYKŁA

20.06.2021r.

 

  1. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na remont kościoła. Za wszystkie ofiary, które złożycie, składamy serdeczne podziękowanie – Bóg zapłać.

Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe dzisiaj na godz. 17.30.

 

  1. Liturgiczne obchody tygodnia:
    – w poniedziałek – 20.06 – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
    – w czwartek – 24.06 – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

 

  1. We czwartek – 24.06 – o godz. 14.00 msza św. na zakończenie roku szkolnego dla młodzieży z klas VIII. Wszystkich – młodzież, nauczycieli i rodziców serdecznie zapraszamy na tą mszę świętą.

 

  1. W piątek – 25.06 – o godz. 8.00 msza św. na zakończenie roku szkolnego dla dzieci klas młodszych I, II, III, a o 10.00 dla dzieci starszych z klas IV, V, VI i VII. Na te msze również zapraszamy wszystkie dzieci, nauczycieli i rodziców. Obecność nieobowiązkowa.

 

  1. W sobotę – 26.05 – comiesięczny objazd starszych i chorych naszych parafian z posługą sakramentalną. Prosimy zgłaszać ich w zakrystii u Pana Kościelnego, początek o godz. 8.30. Jest to ostatni objazd chorych przed wakacjami. Następny będzie dopiero we wrześniu.

 

  1. Decyzją biskupów polskich dyspensa od udziału we mszach św. niedzielnych i świątecznych została zniesiona, tzn., że na mocy 3. Przykazania Bożego i 1. Kościelnego katolik ma obowiązek uczestniczenia we mszy św. w kościele.